خرید عمده سبزیجات خشک

خرید عمده سبزیجات خشک

خرید عمده سبزیجات خشک به شما این اماکن را خواهد داد؛
تا بتوانید با خرید سبزیجات خشک به صورت عمده از تخفیفات خوبی بهره مند بشوید.
به همین منظور می توانید سبزیجات خشک را به صورت کارتنی یا همان عمده سفارش دهید.
سبزیجات خشک می توانند جایگزین بسیار مناسبی به جای سبزی های تازه باشند و با اضافه کردن کمی آب همچون سبزی های تازه مورد مصرف قرار می گیرند.

قیمت سبزیجات خشک را می توانید در محصولات زیر بررسی بفرمایید.
توجه داشته باشید که قیمت سبزیجات خشک در صورت خرید عمده سبزیجات خشک شامل تخفیف خواهد بود.

استعلام قیمت سبزیجات خشک به روز می باشد.

مزایای سبزیجات خشک

مزایای سبزیجات خشک بسیار کاربردی بوده و در پخت و پز روزانه ی بسیاری از ما تاثیر گذار خواهد بود.
از جمله مزایای سبزیجات خشک به ترتیب زیر می باشد.

 • سهولت در مصرف
 • شستشو شده و ضدعفونی شده
 • بسته بندی های بهداشتی
 • حفظ 99 درصدی خواص و کیفیت سبزی ها
 • حذف هرگونه چوب، برگ های معیوب و آشغال درون سبزی.
 • اقتصادی بودن به حهت خرید سبزی خالص و استفاده ی صد درصدی از آن، بدون دور ریز.

مراحل آماده سازی سبزیجات خشک

مراحل آماده سازی سبزیجات خشک تحت نظر سازمان غذا و دارو و همینطور ناظر کیفی به ترتیب زیر می باشد.

 1. پاکسازی و جداسازی سبزیجات
 2. شش مرحله شستشو و ضدعفونی
 3. خرد کردن
 4. خشک کردن به وسیله ی دستگاه های تمام اتوماتیک
  (این مرحله با دمای پایین تر از 40 درجه سانتیگراد و همراه با جریان هوا انجام می شود و طی آن 99 درصد از ویتامین ها و خواص سبزیجات خشک حفظ می گردد)
 5. بوجاری و جدا سازی چوب ها و برگ های سبزی خشک

*درصورت نیاز به مشارکت در فروش سبزیجات خشک می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید. 22360031-021

 • -20%
  خرید عمده سبزی آش خشک
  0 out of 5

  سبزی خشک آش تروند 12 عددی (عمده)

  سبزی خشک آش تروند 12 عددی عمده شامل دوازده عدد بسته 100 گرمی از سبزی خشک آش سبزی خشک آش تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید عمده سبزی خشک آش :
  • خرید سبزی خشک آش تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید عمده سبزی خشک آش می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان77,000
 • -20%
  خرید سبزی تره خشک
  0 out of 5

  سبزی خشک تره تروند 12عددی (عمده)

  سبزی خشک تره تروند 12 عددی عمده شامل دوازده عدد بسته 50 گرمی از سبزی خشک تره سبزی خشک تره تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید عمده سبزی خشک تره :
  • خرید سبزی خشک تره تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید عمده سبزی خشک تره می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان38,500
 • -20%
  0 out of 5

  سبزی خشک جعفری تروند 12 عددی (عمده)

  سبزی خشک جعفری تروند 12 عددی عمده شامل دوازده عدد بسته 100 گرمی از سبزی خشک جعفری سبزی خشک جعفری تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید عمده سبزی خشک جعفری :
  • خرید سبزی خشک جعفری تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید عمده سبزی خشک جعفری می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان77,000
 • -20%
  خرید عمده شوید خشک
  0 out of 5

  سبزی خشک شوید تروند 12 عددی (عمده)

  سبزی خشک شوید تروند 12 عددی عمده شامل دوازده عدد بسته 100 گرمی از سبزی خشک شوید سبزی خشک شوید تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید عمده سبزی خشک شوید :
  • خرید سبزی خشک جعفری تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید عمده سبزی خشک شوید می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان77,000
 • -20%
  خرید عمده سبزی قرمه
  0 out of 5

  سبزی خشک قرمه سبزی تروند 12 عددی (عمده)

  سبزی خشک قورمه سبزی تروند 12 عددی عمده شامل دوازده عدد بسته 100 گرمی از سبزی خشک قرمه سبزی سبزی خشک قرمه سبزی تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید سبزی خشک قرمه سبزی:
  • خرید سبزی خشک قرمه سبزی تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید عمده سبزی خشک قرمه سبزی می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان77,000