خرید سبزیجات خشک

خرید سبزیجات خشک

خرید سبزیجات خشک به تازگی بسیار همه گیر شده است؛
و در جوامع پر مشغله ی امروزی راه حل بسیار کاربردی برای سهولت بخشیدن به تهیه و طبخ غذاها می باشد.

شما می توانید با خرید سبزیجات خشک از مزایای سبزی خشک بهرهمند شوید

مزایای سبزیجات خشک بسیار کاربردی بوده و در پخت و پز روزانه ی بسیاری از ما تاثیر گذار خواهد بود.
از جمله مزایای سبزیجات خشک به ترتیب زیر می باشد.

 • سهولت در مصرف
 • شستشو شده و ضدعفونی شده
 • بسته بندی های بهداشتی
 • حفظ 99 درصدی خواص و کیفیت سبزی ها
 • حذف هرگونه چوب، برگ های معیوب و آشغال درون سبزی.
 • اقتصادی بودن به حهت خرید سبزی خالص و استفاده ی صد درصدی از آن، بدون دور ریز.

طرز مصرف سبزیجات خشک

طرز مصرف سبزیجات خشک بسیار ساده می باشد
و شما می توانید با اضافه کردن کمی آب به سبزی های خشک،
آنها را به سبزی های تازه و مرغوب آماده ی طبخ مبدل سازید.

جالب است بدانید که در حین خشک کردن سبزی ها 99 درصد از ویتامین ها و مواد مغذی سبزی ها حفظ شده و صرفا رطوبت و آب میان بافتی سبزی از آن حذف می گردد.
که وقتی شما به سبزی خشک آب اضافه می کنید؛
مجددا سبزی تازه در اختیار خواهید داشت.

مراحل آماده سازی سبزیجات خشک

مراحل آماده سازی سبزیجات خشک تحت نظر سازمان غذا و دارو و همینطور ناظر کیفی به ترتیب زیر می باشد.

 1. پاکسازی و جداسازی سبزیجات
 2. شش مرحله شستشو و ضدعفونی
 3. خرد کردن
 4. خشک کردن به وسیله ی دستگاه های تمام اتوماتیک
  (این مرحله با دمای پایین تر از 40 درجه سانتیگراد و همراه با جریان هوا انجام می شود و طی آن 99 درصد از ویتامین ها و خواص سبزیجات خشک حفظ می گردد)
 5. بوجاری و جدا سازی چوب ها و برگ های سبزی خشک
 • سبزی آش خشک
  0 out of 5

  سبزی خشک آش تروند 100 گرمی

  سبزی خشک آش تروند 100 گرمی سبزی خشک آش تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید سبزی خشک آش :
  • خرید عمده سبزی خشک آش تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید سبزی خشک آش می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان8,000
 • خرید تره خشک
  0 out of 5

  سبزی خشک تره تروند 50 گرمی

  سبزی خشک تره تروند 100 گرمی سبزی خشک تره تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید سبزی خشک تره :
  • خرید عمده سبزی خشک تره تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید سبزی خشک تره می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان4,000
 • خرید جعفری
  0 out of 5

  سبزی خشک جعفری تروند 100 گرمی

  سبزی خشک جعفری تروند 100 گرمی سبزی خشک جعفری تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید سبزی جعفری:
  • خرید عمده سبزی جعفری تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید سبزی خشک جعفری می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان8,000
 • خرید شوید خشک
  0 out of 5

  سبزی خشک شوید تروند 100 گرمی

  سبزی خشک شوید تروند 100 گرمی سبزی خشک شوید تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید سبزی خشک شوید :
  • خرید عمده سبزی خشک شوید تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید سبزی خشک شوید می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان8,000
 • خرید سبزی خشک قرمه
  0 out of 5

  سبزی خشک قورمه سبزی تروند 100 گرمی

  سبزی خشک قورمه سبزی تروند 100 گرمی سبزی خشک قرمه سبزی تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید سبزی خشک قرمه سبزی:
  • خرید عمده سبزی خشک قرمه سبزی تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید سبزی خشک قرمه سبزی می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان8,000