خشکبار و سبزیجات

خشکبار

خشکبار از زمان گذشته از جمله محصولات استراتژیک ایران محسوب می شده است که سالیان سال مورد توجه بسیاری از تجار و افراد فعال در زمینه تجارت قرار می گرفته است.
خشکبار دارای ارزش افزوده ی بسیاری برای ایرانیان می باشد و کیفیت خشکبار ایرانی در بین جهانیان زبان زد است.

به همین منظور بر خود وظیفه دیدیم خشکبار ایرانی را در بین سوغات خوراکی در فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی عرضه کنیم.

سبزیجات خشک

سبزیجات خشک از جمله ی آن دسته از محصولاتی هستند که از مدت ها پیش مورد استفاده قرار می گرفتند؛
اما در جوامع پر مشغله ی امروزی طرفداران زیادی پیدا کرده اند.

به طوری که می توانید با اضافه کردن کمی آب به سبزی های خشک، آنها را به سبزی های تازه و مرغوب آماده ی طبخ مبدل سازید.

از جمله مزایای سبزیجات خشک می توان به موارد زیر اشاره کرد

 • سهولت در مصرف
 • شستشو شده و ضدعفونی شده
 • بسته بندی های بهداشتی
 • حفظ 99 درصدی خواص و کیفیت سبزی ها
 • حذف هرگونه چوب، برگ های معیوب و آشغال درون سبزی.

انواع خشکبار و سبزیجات

انواع خشکبار و سبزیجات را می توانید از لینک های زیر ملاحظه بفرمایید و نسبت به خرید آنها اقدام کنید.

 • سبزی آش خشک
  0 out of 5

  سبزی خشک آش تروند 100 گرمی

  سبزی خشک آش تروند 100 گرمی سبزی خشک آش تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید سبزی خشک آش :
  • خرید عمده سبزی خشک آش تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید سبزی خشک آش می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان8,000
 • -20%
  خرید عمده سبزی آش خشک
  0 out of 5

  سبزی خشک آش تروند 12 عددی (عمده)

  سبزی خشک آش تروند 12 عددی عمده شامل دوازده عدد بسته 100 گرمی از سبزی خشک آش سبزی خشک آش تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید عمده سبزی خشک آش :
  • خرید سبزی خشک آش تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید عمده سبزی خشک آش می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان77,000
 • -20%
  خرید سبزی تره خشک
  0 out of 5

  سبزی خشک تره تروند 12عددی (عمده)

  سبزی خشک تره تروند 12 عددی عمده شامل دوازده عدد بسته 50 گرمی از سبزی خشک تره سبزی خشک تره تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید عمده سبزی خشک تره :
  • خرید سبزی خشک تره تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید عمده سبزی خشک تره می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان38,500
 • خرید تره خشک
  0 out of 5

  سبزی خشک تره تروند 50 گرمی

  سبزی خشک تره تروند 100 گرمی سبزی خشک تره تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید سبزی خشک تره :
  • خرید عمده سبزی خشک تره تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید سبزی خشک تره می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان4,000
 • خرید جعفری
  0 out of 5

  سبزی خشک جعفری تروند 100 گرمی

  سبزی خشک جعفری تروند 100 گرمی سبزی خشک جعفری تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید سبزی جعفری:
  • خرید عمده سبزی جعفری تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید سبزی خشک جعفری می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان8,000
 • -20%
  0 out of 5

  سبزی خشک جعفری تروند 12 عددی (عمده)

  سبزی خشک جعفری تروند 12 عددی عمده شامل دوازده عدد بسته 100 گرمی از سبزی خشک جعفری سبزی خشک جعفری تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید عمده سبزی خشک جعفری :
  • خرید سبزی خشک جعفری تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید عمده سبزی خشک جعفری می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان77,000
 • خرید شوید خشک
  0 out of 5

  سبزی خشک شوید تروند 100 گرمی

  سبزی خشک شوید تروند 100 گرمی سبزی خشک شوید تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید سبزی خشک شوید :
  • خرید عمده سبزی خشک شوید تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید سبزی خشک شوید می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان8,000
 • -20%
  خرید عمده شوید خشک
  0 out of 5

  سبزی خشک شوید تروند 12 عددی (عمده)

  سبزی خشک شوید تروند 12 عددی عمده شامل دوازده عدد بسته 100 گرمی از سبزی خشک شوید سبزی خشک شوید تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید عمده سبزی خشک شوید :
  • خرید سبزی خشک جعفری تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید عمده سبزی خشک شوید می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان77,000
 • -20%
  خرید عمده سبزی قرمه
  0 out of 5

  سبزی خشک قرمه سبزی تروند 12 عددی (عمده)

  سبزی خشک قورمه سبزی تروند 12 عددی عمده شامل دوازده عدد بسته 100 گرمی از سبزی خشک قرمه سبزی سبزی خشک قرمه سبزی تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید سبزی خشک قرمه سبزی:
  • خرید سبزی خشک قرمه سبزی تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید عمده سبزی خشک قرمه سبزی می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان77,000
 • خرید سبزی خشک قرمه
  0 out of 5

  سبزی خشک قورمه سبزی تروند 100 گرمی

  سبزی خشک قورمه سبزی تروند 100 گرمی سبزی خشک قرمه سبزی تهیه شده از بهترین و سالم ترین سبزی های تولید شده توسط کشاورزان قاین و همینطور آبیاری شده با آب سالم قنات های قایینات، به همراه آفتاب درخشان دل کویر در آب هوایی عاری از هرگونه آلودگی. طرز تهیه سبزی خشک مثل آب خوردن می باشد و شما می توانید با اضافه کردن نسبت مناسبی از آب به سبزی ها، سبزی تازه شسته شده و فراوری شده ای را در اختیار داشته باشید، تا بتوانید در سریعترین حالت ممکن یک غذای خوش طعم را پخت کنید. توجه : در فرایند تولید سبزی خشک از کمترین دمای ممکن و استفاده ی از تونل باد برای خشک کردن اسفاده گردیده تا ویتامین ها و املاح معدنی سبزی خشک حفظ گردد. لینک های مرتبط با خرید سبزی خشک قرمه سبزی:
  • خرید عمده سبزی خشک قرمه سبزی تروند 12 عددی
  برای مشاوره و خرید سبزی خشک قرمه سبزی می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان8,000
 • -20%
  عناب عمده
  0 out of 5

  عناب خشک تروند 10 عددی (عمده)

  عناب خشک تروند 10 عددی عمده شامل یک کارتن 10 عددی از بسته های عناب 450 گرمی خرید عمده عناب خشک مستقیما از کشاورزان منطقه ی بیرجند خراسان جنوبی انجام می پذیرد. تهیه شده از بهترین باغات بیرجند شستشو شده و ضد عفونی شده و خشک شده توسط دستگاه های تمام اتماتیک. این محصول فاقد هر گونه رطوبت اضافی می باشد و قابل نگهداری در جای خشک به مدت طولانی می باشد. عناب خشک میوه ای ترش و شیرین و شبیه خرما است؛ که به نام های خرما قرمز، خرما کره ای، چینی و هندی نیز مشهور شده است. از جمله خواص بی نظیر عناب می توان به درمان بی خوابی، پوکی استخوان، استرس، عفونت های تنفسی، تقویت سیستم ایمنی بدن و لاغری اشاره کرد. که به طور جامع در ادامه به آن خواهیم پرداخت. لینک های مرتبط با خرید عناب : برای مشاوره و خرید عمده عناب خشک می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان200,000
 • عناب بیرجند
  0 out of 5

  عناب خشک تروند 450 گرمی

  عناب خشک تروند 450 گرمی تهیه شده از بهترین باغات بیرجند شستشو شده و ضد عفونی شده و خشک شده توسط دستگاه های تمام اتماتیک. این محصول فاقد هر گونه رطوبت اضافی می باشد و قابل نگهداری در جای خشک به مدت طولانی می باشد. عناب خشک میوه ای ترش و شیرین و شبیه خرما است؛ که به نام های خرما قرمز، خرما کره ای، چینی و هندی نیز مشهور شده است. از جمله خواص بی نظیر عناب می توان به درمان بی خوابی، پوکی استخوان، استرس، عفونت های تنفسی، تقویت سیستم ایمنی بدن و لاغری اشاره کرد. که به طور جامع در ادامه به آن خواهیم پرداخت. لینک های مرتبط با خرید عناب : برای مشاوره و خرید عناب خشک می توانید با مستر سوغاتی در تماس باشید 021-22360031
  تومان25,000