خرید عمده دمنوش

 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش اسطوخودوس لیوانی گیاهواره 6 عددی

  دمنوش اسطوخودوس لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش اسطوخودوس لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش اسطوخودوس می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش اسطوخودوس:  در هر کارتن 18000 دمنوش اسطوخودوس به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص اسطوخودوس همچون: آرامش بخشی، خواب‌آوری طبیعی، مسکن طبیعی و رفع مشکلات گوارشی بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش اسطوخودوس، خواص اسطوخودوس می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش اسطوخودوس را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود. این دمنوش بسیار آرامش بخش است و از آرامش حاصله از این دمنوش لذت خواهید برد.
  تومان72,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش بابونه لیوانی گیاهواره 6 عددی

  دمنوش بابونه لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش بابونه لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش اسطوخودوس می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش بابونه:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش بابونه به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص بابونه همچون: تقویت معده، قوای جنسی، قاهدگی، سنگ شکن برای کلیه و ... بهرمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش بابونه، خواص بابونه می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش بابونه را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود. این دمنوش بسیار آرامش بخش است و از آرامش حاصله از این دمنوش لذت خواهید برد.
  تومان72,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش بادرنجبویه لیوانی گیاهواره 6 عددی

  دمنوش بادرنجبویه لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش بادرنجبویه لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش بادرنجبویه می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش بادرنجبویه:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش بادرنجبویه به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص گزنه همچون: مقوی معده، درمان درد، آرامش بخش، بادشکن و ... بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش بادرنجبویه، خواص بادرنجبویه می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش بادرنجبویه را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار تحت نظر پزشک از دمنوش بادرنجبویه  استفاده کنند. درصورتی که به مواد خاصی آلرژی دارید مصرف دمنوش باد رنجبویه  را حتما زیر نظر ویا با مشورت پزشک خود انجام دهید. اگر درحال استفاده از داروهای مسکن یاداروهای مربوط به تیروئید هستیدممکن است استفاده از بادرنجبویه ایجاد تداخل با آن داروها نماید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان72,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش به لیمو لیوانی گیاهواره 6 عددی

  دمنوش به لیمو لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش به لیمو لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش به لیمو می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش به لیمو:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش به لیمو به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص گزنه همچون: آرامش بخش قوی، تقویت قلب و اعصاب، ضد میگرن بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش به لیمو، خواص به لیمو می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش به لیمو را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار تحت نظر پزشک از دمنوش به لیمو  استفاده کنند. درصورتی که به موارد خاص گیاهی آلرژی دارید مصرف دمنوش به لیمو  را حتما زیر نظر ویا با مشورت پزشک خود انجام دهید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان72,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش بومادران لیوانی گیاهواره 6 عددی

  دمنوش بومادران لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش بومادران لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش بومادران می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش بومادران:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش بومادران به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص گزنه همچون: درمان قاعدگی نامنظم، رفع بی اشتهایی، برطرف کننده اسهال، تقویت کننده معده و ... بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش بومادران، خواص بومادران می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش بومادران را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود. دمنوش بومادران برای دوران بارداری مناسب نمی باشد و برای استفاده ی از آن حتما با پزشک معالج خود مشورت کنید.
  تومان72,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش چای ترش لیوانی گیاهواره 6 عددی

  دمنوش چای ترش لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش چای ترش لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش چای ترش می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش چای ترش:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش چای ترش به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص چای ترش همچون: کاهش دهنده فشار خون، کاهش دهنده قند خون، چای ترش و لاغری، خاصیت هضم کنندگی و ... بهرهمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش چای ترش، خواص چای ترش می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش چای ترش را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف چای ترش طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه دمنوش چای ترش مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار که فشار خون پایین دارند تحت نظر پزشک از دمنوش چای ترش  استفاده کنند. درصورتی که به مواد خاص گیاهی آلرژی دارید مصرف دمنوش چای ترش  را حتما زیر نظر و یا با مشورت پزشک خود انجام دهید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان72,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش چای سبز لیوانی گیاهواره 6 عددی

  دمنوش چای سبز لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش چای سبز لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش چای سبز می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش چای سبز:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش چای سبز به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص چای سبز همچون: تسکین درد های معده و روده، آرامش بخشی، ضد سرما خوردگی و ... بهرهمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش چای سبز، خواص چای سبز می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش چای سبز را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف دمنوش چای سبز طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه در رابطه با دمنوش چای سبز مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سویی گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار تحت نظر پزشک از دمنوش چای سبز  استفاده کنند. درصورتی که به مواد خاص گیاهی آلرژی دارید مصرف دمنوش چای سبز  را حتما زیر نظر ویا با مشورت پزشک خود انجام دهید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان72,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش چای هل لیوانی گیاهوار 6 عددی

  دمنوش چای هل لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش چای هل لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش چای هل می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش چای هل:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش چای هل به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص چای هل همچون: تقویت کننده معده، خواص آرامش بخشی و ... بهرهمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش چای هل، خواص چای هل می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش چای هل را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف دمنوش چای هل طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه در رابطه با خرید دمنوش چای هل مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن به مقدار نیاز مصرف شود.
  تومان72,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش رازیانه لیوانی گیاهواره 6 عددی

  دمنوش رازیانه لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش رازیانه لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش دمنوش رازیانه می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش رازیانه:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش رازیانه به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص رازیانه همچون: خواص رازیانه برای در کاهش دید، برای مو های زائد و ... بهرهمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش رازیانه، خواص رازیانه می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش رازیانه را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طرز تهیه دمنوش رازیانه طرز تهیه دمنوش : ۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. طریقه مصرف دمنوش رازیانه مصرف این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود. مصرف رازیانه برای برای افرادی که دارای طبعی گرم می باشند توصیه نمی شود. و این افراد می بایست رازیانه را همراه با سکنجبین مصرف کنند. برای افراد باردار مناسب نمی باشد. درصورتی که به موارد خاص گیاهی آلرژی دارید مصرف دمنوش رازیانه را حتما زیر نظر و یا با مشورت پزشک خود انجام دهید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان72,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش زرشک لیوانی گیاهواره 6 عددی

  دمنوش زرشک لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش زرشک لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش زرشک می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش زرشک:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش زرشک به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص زرشک همچون: پایین آورنده فشار خون، ضد سرما خوردگی و ...  بهرهمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش زرشک، خواص زرشک می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش زرشک را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف دمنوش زرشک طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه در رابطه با خرید دمنوش زرشک مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار تحت نظر پزشک از دمنوش زرشک استفاده کنند. دمنوش زرشک بسیار برای مبتلایان به فشار خون بالا مفید بوده، تصفیه کننده ی کبد و خون می باشد. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان72,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش زنجبیل لیوانی گیاهوار 6 عددی

  دمنوش زنجبیل لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش زنجبیل لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش زنجبیل می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش زنجبیل:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش زنجبیل به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص زنجبیل همچون: ضد سرما خوردگی، جلوگری از سرطان، کاهش وزن و ... بهرهمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش زنجبیل، خواص زنجبیل می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش زنجبیل را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف دمنوش زنجبیل طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه در رابطه با خرید دمنوش زنجبیل مصرف  این دمنوش برای کسانی که دچار زخم معده هستند توصیه نمی شود.
  تومان72,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش زیره لیوانی گیاهوار 6 عددی

  دمنوش زیره لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش زیره لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش زیره می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش زیره:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش زیره به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص زیره همچون: تقویت کننده کبد، کاهش وزن، تنظیم فشار و قند خون و ... بهرهمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش زیره، خواص زیره می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش زیره را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف دمنوش زیره طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است.
  تومان72,000