خرید دمنوش

 • 0 out of 5

  دمنوش اسطوخودوس لیوانی گیاهواره

  دمنوش اسطوخودوس لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش اسطوخودوس می باشد. خرید دمنوش اسطوخودوس از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. دمنوش اسطوخودوس به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص اسطوخودوس همچون: آرامش بخشی، خواب‌آوری طبیعی، مسکن طبیعی و رفع مشکلات گوارشی بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش اسطوخودوس، خواص اسطوخودوس می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش اسطوخودوس را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود. این دمنوش بسیار آرامش بخش است و از آرامش حاصله از این دمنوش لذت خواهید برد.
  تومان15,000
 • 0 out of 5

  دمنوش بابونه لیوانی گیاهواره

  دمنوش بابونه لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش بابونه می باشد خرید دمنوش بابونه از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. خرید دمنوش بابونه به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص بابونه همچون: تقویت معده، قوای جنسی، قاعدگی، سنگ شکن برای کلیه و ... بهرمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش بابونه، خواص بابونه می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش اسطوخودوس را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف دمنوش بابونه بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار تحت نظر پزشک از دمنوش بابونه استفاده کنند. مواد موثره بابونه می تواند در صورت مصرف زیاد سبب خواب آلودگی شود. درصورتی که به مواد خاصی آلرژی دارید مصرف چای بابونه را حتما زیر نظر و یا با مشورت پزشک خود انجام دهید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان15,000
 • 5.00 out of 5

  دمنوش بادرنجبویه لیوانی گیاهواره

  دمنوش بادرنجبویه لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش به لیمو می باشد خرید دمنوش بادرنجبویه از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. دمنوش بادرنجبویه به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص گزنه همچون: مقوی معده، درمان درد، آرامش بخش، بادشکن و ... بهره مند شوید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش بادرنجبویه را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار تحت نظر پزشک از دمنوش بادرنجبویه  استفاده کنند. درصورتی که به مواد خاصی آلرژی دارید مصرف دمنوش باد رنجبویه  را حتما زیر نظر ویا با مشورت پزشک خود انجام دهید. اگر درحال استفاده از داروهای مسکن یاداروهای مربوط به تیروئید هستیدممکن است استفاده از بادرنجبویه ایجاد تداخل با آن داروها نماید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان15,000
 • 0 out of 5

  دمنوش به لیمو لیوانی گیاهواره

  دمنوش به لیمو لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش به لیمو می باشد خرید دمنوش به لیمو از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. خرید دمنوش به لیمو به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص به لیمو همچون: آرامش بخش قوی، تقویت قلب و اعصاب، ضد میگرن بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش به لیمو، خواص به لیمو می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش به لیمو را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار تحت نظر پزشک از دمنوش به لیمو  استفاده کنند. درصورتی که به موارد خاص گیاهی آلرژی دارید مصرف دمنوش به لیمو  را حتما زیر نظر ویا با مشورت پزشک خود انجام دهید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان15,000
 • 0 out of 5

  دمنوش بومادران لیوانی گیاهواره

  دمنوش بومادران لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش به لیمو می باشد خرید دمنوش بومادران از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. خرید دمنوش بومادران به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص بومادران همچون: درمان قاعدگی نامنظم، رفع بی اشتهایی، برطرف کننده اسهال، تقویت کننده معده، درمان تنگی نفس، تقویت کبد، کاهش درد مفاصل، کاهش آریتمی قلبی بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش بومادران، خواص بومادران می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش بومادران را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود. دمنوش بومادران برای دوران بارداری مناسب نمی باشد و برای استفاده ی از آن حتما با پزشک معالج خود مشورت کنید.
  تومان15,000
 • 0 out of 5

  دمنوش چای ترش لیوانی گیاهواره

  دمنوش چای ترش لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش به لیمو می باشد خرید دمنوش چای ترش از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. خرید دمنوش چای ترش به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص چای ترش همچون: کاهش دهنده فشار خون، کاهش دهنده قند خون، چای ترش و لاغری، خاصیت هضم کنندگی و ... بهرهمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش چای ترش، خواص چای ترش می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش چای ترش را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار که فشار خون پایین دارند تحت نظر پزشک از دمنوش چای ترش  استفاده کنند. درصورتی که به مواد خاص گیاهی آلرژی دارید مصرف دمنوش چای ترش  را حتما زیر نظر و یا با مشورت پزشک خود انجام دهید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان15,000
 • 0 out of 5

  دمنوش چای سبز لیوانی گیاهواره

  دمنوش چای سبز لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش چای سبز می باشد خرید دمنوش چای سبز از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. خرید دمنوش چای سبز به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص چای سبز همچون: لاغری و کاهش وزن، خواص آرامش بخشی و ... بهرهمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش چای سبز، خواص چای سبز می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش چای سبز را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف چای سبز طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سویی گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار تحت نظر پزشک از دمنوش چای سبز  استفاده کنند. درصورتی که به مواد خاص گیاهی آلرژی دارید مصرف دمنوش چای سبز  را حتما زیر نظر ویا با مشورت پزشک خود انجام دهید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان15,000
 • 0 out of 5

  دمنوش چای هل لیوانی گیاهواره

  دمنوش چای هل لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش چای هل می باشد خرید دمنوش چای هل از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. خرید دمنوش چای هل به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص چای هل همچون: تقویت کننده معده، خواص آرامش بخشی و ... بهرهمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش چای هل، خواص چای هل می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش چای هل را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف دمنوش چای هل طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه در رابطه با دمنوش چای هل مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن به مقدار نیاز مصرف شود.
  تومان15,000
 • 0 out of 5

  دمنوش رازیانه لیوانی گیاهواره

  دمنوش رازیانه لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش رازیانه می باشد. خواص دمنوش رازیانه بسیار است که برای اطلاع از خواص و خاصیت رازیانه می توانید به برگه توضیحات مراجعه فرمایید. خرید دمنوش رازیانه از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان ایرانی صورت می پذیرد. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش رازیانه، خواص رازیانه می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش رازیانه را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طرز تهیه دمنوش رازیانه طرز تهیه دمنوش : ۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. طریقه مصرف دمنوش رازیانه مصرف این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود. مصرف رازیانه برای برای افرادی که دارای طبعی گرم می باشند توصیه نمی شود. و این افراد می بایست رازیانه را همراه با سکنجبین مصرف کنند. برای افراد باردار مناسب نمی باشد. درصورتی که به موارد خاص گیاهی آلرژی دارید مصرف دمنوش رازیانه را حتما زیر نظر و یا با مشورت پزشک خود انجام دهید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان15,000
 • 0 out of 5

  دمنوش زرشک لیوانی گیاهواره

  دمنوش زرشک لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش زرشک می باشد خرید دمنوش زرشک از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. خرید دمنوش زرشک به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص زرشک همچون: پایین آورنده فشار خون، ضد سرما خوردگی و ...  بهرهمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش زرشک، خواص زرشک می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش زرشک را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف دمنوش زرشک طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه در رابطه با خرید دمنوش زرشک مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار تحت نظر پزشک از دمنوش زرشک استفاده کنند. دمنوش زرشک بسیار برای مبتلایان به فشار خون بالا مفید بوده، تصفیه کننده ی کبد و خون می باشد. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان15,000
 • 0 out of 5

  دمنوش زنجبیل لیوانی گیاهواره

  دمنوش زنجبیل لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش زنجبیل می باشد. خرید دمنوش زنجبیل از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. دمنوش زنجبیل به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص زنجبیل همچون: ضد سرما خوردگی، جلوگری از سرطان، کاهش وزن و ... بهرهمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش زنجبیل، خواص زنجبیل می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش زنجبیل را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف دمنوش زنجبیل طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه در رابطه با خرید دمنوش زنجبیل مصرف  این دمنوش برای کسانی که دچار زخم معده هستند توصیه نمی شود.
  تومان15,000
 • 0 out of 5

  دمنوش زیره لیوانی گیاهواره

  دمنوش زیره لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش زیره می باشد. خرید دمنوش زیره از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. دمنوش زیره به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص زیره همچون: ضد سرما خوردگی، جلوگری از سرطان، کاهش وزن و ... بهرهمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش زیره، خواص زیره می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش زیره را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف دمنوش زیره طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است.
  تومان15,000