دمنوش

خرید انواع دمنوش

خرید انواع دمنوش به دلیل خواص بی نظیر انواع دمنوش چون تیری بر دو نشان است، که می توان از طعم بی نظیر آنها لذت برد و از طرف دیگر از خواص دمنوش ها بهره مند شد.
دمنوش ها نوشیدنی هایی هستند که از میوه های خشک شده، گل ها، گیاهان و ادویه جات تهیه می شوند، و به همین دلیل طعم و عطر های بسیار متفاوتی دارند و با توجه به این گستره، تنوع خواص بسیار متنوعی را دارا می باشند.
از این رو می توانند جایگزین بسیار مناسبی به جای نوشیدنی های پر شکر یا آب باشند.
دمنوش ها از دیر باز مهمان خانه های ما بوده اند اما در طی سال های گذشته و با پیشترفت علم و تکنولوژی با خواص آنها بیشتر آشنا شده و توانسته ایم از آنها به نفع خود بهره بجوییم.
در این مطلب سعی کرده ایم نگاهی اجماعی به انواع دمنوش، خواص دمنوش و خرید دمنوش داشته باشیم.
انواع دمنوش با کیفیت را گرد هم آوردیم و با ارائه ی خواص دمنوش و طرز تهیه دمنوش، قیمت دمنوش سعی بر آن داشتیم که با آگاهی کامل، از خرید دمنوش خود لذت ببرید.

خرید دمنوش

خرید دمنوش برای آن دسته از عزیزانی که مایل به ارتباط مستقیم با تولید کنندگان هستند بسیار مناسب می باشد.
چرا که می توانند با خرید عمده انواع دمنوش صرفه جویی به عمل اورند.
در نتیجه شما می توانید خرید انواع دمنوش خود را به صورت عمده و خرده از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی انجام دهید.

 • 0 out of 5

  دمنوش اسطوخودوس لیوانی گیاهواره

  دمنوش اسطوخودوس لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش اسطوخودوس می باشد. خرید دمنوش اسطوخودوس از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. دمنوش اسطوخودوس به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص اسطوخودوس همچون: آرامش بخشی، خواب‌آوری طبیعی، مسکن طبیعی و رفع مشکلات گوارشی بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش اسطوخودوس، خواص اسطوخودوس می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش اسطوخودوس را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود. این دمنوش بسیار آرامش بخش است و از آرامش حاصله از این دمنوش لذت خواهید برد.
  تومان15,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش اسطوخودوس لیوانی گیاهواره 6 عددی

  دمنوش اسطوخودوس لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش اسطوخودوس لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش اسطوخودوس می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش اسطوخودوس:  در هر کارتن 18000 دمنوش اسطوخودوس به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص اسطوخودوس همچون: آرامش بخشی، خواب‌آوری طبیعی، مسکن طبیعی و رفع مشکلات گوارشی بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش اسطوخودوس، خواص اسطوخودوس می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش اسطوخودوس را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود. این دمنوش بسیار آرامش بخش است و از آرامش حاصله از این دمنوش لذت خواهید برد.
  تومان72,000
 • 0 out of 5

  دمنوش بابونه لیوانی گیاهواره

  دمنوش بابونه لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش بابونه می باشد خرید دمنوش بابونه از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. خرید دمنوش بابونه به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص بابونه همچون: تقویت معده، قوای جنسی، قاعدگی، سنگ شکن برای کلیه و ... بهرمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش بابونه، خواص بابونه می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش اسطوخودوس را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف دمنوش بابونه بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار تحت نظر پزشک از دمنوش بابونه استفاده کنند. مواد موثره بابونه می تواند در صورت مصرف زیاد سبب خواب آلودگی شود. درصورتی که به مواد خاصی آلرژی دارید مصرف چای بابونه را حتما زیر نظر و یا با مشورت پزشک خود انجام دهید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان15,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش بابونه لیوانی گیاهواره 6 عددی

  دمنوش بابونه لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش بابونه لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش اسطوخودوس می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش بابونه:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش بابونه به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص بابونه همچون: تقویت معده، قوای جنسی، قاهدگی، سنگ شکن برای کلیه و ... بهرمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش بابونه، خواص بابونه می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش بابونه را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود. این دمنوش بسیار آرامش بخش است و از آرامش حاصله از این دمنوش لذت خواهید برد.
  تومان72,000
 • 5.00 out of 5

  دمنوش بادرنجبویه لیوانی گیاهواره

  دمنوش بادرنجبویه لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش به لیمو می باشد خرید دمنوش بادرنجبویه از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. دمنوش بادرنجبویه به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص گزنه همچون: مقوی معده، درمان درد، آرامش بخش، بادشکن و ... بهره مند شوید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش بادرنجبویه را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار تحت نظر پزشک از دمنوش بادرنجبویه  استفاده کنند. درصورتی که به مواد خاصی آلرژی دارید مصرف دمنوش باد رنجبویه  را حتما زیر نظر ویا با مشورت پزشک خود انجام دهید. اگر درحال استفاده از داروهای مسکن یاداروهای مربوط به تیروئید هستیدممکن است استفاده از بادرنجبویه ایجاد تداخل با آن داروها نماید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان15,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش بادرنجبویه لیوانی گیاهواره 6 عددی

  دمنوش بادرنجبویه لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش بادرنجبویه لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش بادرنجبویه می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش بادرنجبویه:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش بادرنجبویه به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص گزنه همچون: مقوی معده، درمان درد، آرامش بخش، بادشکن و ... بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش بادرنجبویه، خواص بادرنجبویه می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش بادرنجبویه را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار تحت نظر پزشک از دمنوش بادرنجبویه  استفاده کنند. درصورتی که به مواد خاصی آلرژی دارید مصرف دمنوش باد رنجبویه  را حتما زیر نظر ویا با مشورت پزشک خود انجام دهید. اگر درحال استفاده از داروهای مسکن یاداروهای مربوط به تیروئید هستیدممکن است استفاده از بادرنجبویه ایجاد تداخل با آن داروها نماید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان72,000
 • 0 out of 5

  دمنوش به لیمو لیوانی گیاهواره

  دمنوش به لیمو لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش به لیمو می باشد خرید دمنوش به لیمو از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. خرید دمنوش به لیمو به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص به لیمو همچون: آرامش بخش قوی، تقویت قلب و اعصاب، ضد میگرن بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش به لیمو، خواص به لیمو می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش به لیمو را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار تحت نظر پزشک از دمنوش به لیمو  استفاده کنند. درصورتی که به موارد خاص گیاهی آلرژی دارید مصرف دمنوش به لیمو  را حتما زیر نظر ویا با مشورت پزشک خود انجام دهید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان15,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش به لیمو لیوانی گیاهواره 6 عددی

  دمنوش به لیمو لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش به لیمو لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش به لیمو می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش به لیمو:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش به لیمو به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص گزنه همچون: آرامش بخش قوی، تقویت قلب و اعصاب، ضد میگرن بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش به لیمو، خواص به لیمو می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش به لیمو را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار تحت نظر پزشک از دمنوش به لیمو  استفاده کنند. درصورتی که به موارد خاص گیاهی آلرژی دارید مصرف دمنوش به لیمو  را حتما زیر نظر ویا با مشورت پزشک خود انجام دهید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان72,000
 • 0 out of 5

  دمنوش بومادران لیوانی گیاهواره

  دمنوش بومادران لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش به لیمو می باشد خرید دمنوش بومادران از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. خرید دمنوش بومادران به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص بومادران همچون: درمان قاعدگی نامنظم، رفع بی اشتهایی، برطرف کننده اسهال، تقویت کننده معده، درمان تنگی نفس، تقویت کبد، کاهش درد مفاصل، کاهش آریتمی قلبی بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش بومادران، خواص بومادران می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش بومادران را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود. دمنوش بومادران برای دوران بارداری مناسب نمی باشد و برای استفاده ی از آن حتما با پزشک معالج خود مشورت کنید.
  تومان15,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش بومادران لیوانی گیاهواره 6 عددی

  دمنوش بومادران لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش بومادران لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش بومادران می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش بومادران:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش بومادران به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص گزنه همچون: درمان قاعدگی نامنظم، رفع بی اشتهایی، برطرف کننده اسهال، تقویت کننده معده و ... بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش بومادران، خواص بومادران می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش بومادران را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود. دمنوش بومادران برای دوران بارداری مناسب نمی باشد و برای استفاده ی از آن حتما با پزشک معالج خود مشورت کنید.
  تومان72,000
 • 0 out of 5

  دمنوش چای ترش لیوانی گیاهواره

  دمنوش چای ترش لیوانی گیاهواره، شامل دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش به لیمو می باشد خرید دمنوش چای ترش از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان و کشاورزان ایرانی صورت می پذیرد. خرید دمنوش چای ترش به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص چای ترش همچون: کاهش دهنده فشار خون، کاهش دهنده قند خون، چای ترش و لاغری، خاصیت هضم کنندگی و ... بهرهمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش چای ترش، خواص چای ترش می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش چای ترش را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار که فشار خون پایین دارند تحت نظر پزشک از دمنوش چای ترش  استفاده کنند. درصورتی که به مواد خاص گیاهی آلرژی دارید مصرف دمنوش چای ترش  را حتما زیر نظر و یا با مشورت پزشک خود انجام دهید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان15,000
 • -20%
  0 out of 5

  دمنوش چای ترش لیوانی گیاهواره 6 عددی

  دمنوش چای ترش لیوانی گیاهواره 6 عددی خرید دمنوش چای ترش لیوانی گیاهواره، شامل 6 بسته که هر بسته دارای دوازده عدد لیوان حاوی دمنوش چای ترش می باشد. سود حاصل از خرید عمده دمنوش چای ترش:  در هر کارتن 18000 خرید دمنوش چای ترش به شما این امکان را خواهد داد که یک دمنوش دلچسب را نوش جان کنید و از خواص چای ترش همچون: کاهش دهنده فشار خون، کاهش دهنده قند خون، چای ترش و لاغری، خاصیت هضم کنندگی و ... بهرهمند شوید. برای اطلاع بیشتر از خرید دمنوش چای ترش، خواص چای ترش می توانید به برگه توضیحات این محصول مراجعه کنید. همچنین می توانید دیگر محصولات دمنوش چای ترش را از لینکهای زیر پیگیری کنید: طریقه مصرف چای ترش طریقه مصرف:۱/۳ (یک سوم ) لیوان دمنوش را آب جوش بریزید/ ۱۵ دقیقه تحمل کنید /سپس  با آب جوش لیوان را پر کنید / بعد از ملایم شدن دما دمنوش آماده مصرف است. توجه دمنوش چای ترش مصرف  این دمنوش بی خطر است لیکن نباید بیش از حد مصرف شود در دوران بارداری و شیر دهی اثر سوئ گزارش نشده است ولی بهتر است افراد باردار که فشار خون پایین دارند تحت نظر پزشک از دمنوش چای ترش  استفاده کنند. درصورتی که به مواد خاص گیاهی آلرژی دارید مصرف دمنوش چای ترش  را حتما زیر نظر و یا با مشورت پزشک خود انجام دهید. مصرف این دمنوش برای کودکان زیر ۲ سال ممنوع می باشد.
  تومان72,000