سوغات سلامتی

 • -17%
  0 out of 5

  دمنوش آرامش بخش 48 روزه لیوانی گیاهواره

  دمنوش آرامش بخش گیاهواره  دارای دوره ی مصرف 48 روز می باشد. خرید دمنوش آرامش بخش از فروشگاه اینترنتی مستر سوغاتی بی واسطه و به صورت مستقیم از تولید کنندگان ایرانی صورت می پذیرد. پک دمنوش پیش روی شما حاوی 4 بسته دمنوش از 4 نوع دمنوش با خواص آرامش بخشی است، که هر کدام تاثیر به خصوص خود را در بازیابی آرامش شما خواهد داشت. هر بسته حاوی 12 عدد دمنوش به صورت لیوانی می باشد. پک دمنوش آرامش بخش شامل یک بسته دمنوش به لیمو، یک بسته دمنوش اسطوخدوس، یک بسته دمنوش چای هل، یک بسته دمنوش بابونه می باشد. با توجه به برنامه ارائه شده در ادامه شما قادر خواهید بود، در مدت 48 روز آرامش خود را بازیابی کرده، همچنین لازم به ذکر است که طی دوران استفاده از پک انجام فعالیت های بدنی نیز در بهبود وضعیت آرامش شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. برای مشاوره می توانید با مستر سوغاتی تماس حاصل بفرمایید 021-22360031
  تومان50,000
 • -17%
  0 out of 5

  دمنوش فشار خون لیوانی 24 روز گیاهواره

  دوره ی استفاده از دمنوش فشار خون لیوانی گیاهواره به مدت 24 روز می باشد. پک دمنوش فشار خون پیش روی شما دارای 6 بسته دمنوش و 3 نوع دمنوش با خواص کاهش فشار خون می باشد، که هر کدام تاثیر مخصوص به خود را در دوره ی درمان فشار خون  شما دارد و هر بسته دارای 12 لیوان حاوی دمنوش می باشد. پک دمنوش فشار خون شامل یک بسته دمنوش زرشک، یک بسته دمنوش شاتره و چهار بسته دمنوش چای ترش می باشد. با توجه به برنامه ی ارائه شده در توضیحات، روزانه سه لیوان دمنوش لاغری میل خواهید کرد. در این دوره شما به صورت محسوسی شاهد کاهش فشار خون خود خواهید بود، اما میزان کاهش فشار و درمان فشار بالای خون شما بستگی بسیاری به رژیم غذایی، ورزش و عوامل وراثتی دارد که پس از دوره نیز، برای ثابت نگه داشتن فشار خون مطلوبتان، باید جانب احتیاط را رعایت فرمایید. دمنوش های شما به صورت لیوانی خواهد بود و دمنوش مصرفیتان در انتهای لیوان می باشد و برای استفاده ی از آنها هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی نخواهید داشت.
  تومان75,000
 • -17%
  0 out of 5

  دمنوش قند خون 24روز لیوانی گیاهواره

  دمنوش قند خون 24روز لیوانی گیاهواره مدت استفاده از این دمنوش 24روز است . پک دمنوش قند خون پیش روی شما شامل 6 بسته از 4 نوع دمنوش می باشد ک هر کدام تاثیر خاص خود را در کنترل و کاهش قند خون شما طی دوران 24 روزه دارند. هر بسته دارای 12 لیوان محتوی دم نوش می باشد. پک دمنوش قند خون شامل دو بسته دمنوش چای ترش، دو بسته دمنوش زیره، یک بسته دمنوش گزنه، یک بسته دمنوش شاتره می باشد. با توجه به برنامه ارائه شده در توضیحات شما روزانه سه لیوان دمنوش استفاده خواهید کرد. طی مدت استفاده از دمنوش ها تاثیر آن را بر کنترل قند خون خود خواهید دید. البته لازم به ذکر است که رعایت رژیم غذایی، فعالیت بدنی و عوامل وراثتی تاثیر بسیار زیادی در روند این برنامه خواهد داشت. لذا برای کنترل قند خون خود پس از دوران مصرف جانب احتیاط را رعایت فرمایید. دمنوش های شما به صورت لیوانی خواهد بود و دمنوش مصرفیتان در انتهای لیوان می باشد و برای استفاده ی از آنها هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی نخواهید داشت. برای مشاوره تماس حاصل بفرمایید: 22360031-021
  تومان75,000
 • -17%
  0 out of 5

  دمنوش کبد چرب لیوانی 24روز گیاهواره

  دوره ی استفاده از دمنوش کبد چرب لیوانی گیاهواره به مدت 24 روز می باشد. پک دمنوش کبد چرب پیش روی شما دارای 6 بسته دمنوش و 4 نوع دمنوش با خواص کاهش فشار خون می باشد، که هر کدام تاثیر مخصوص به خود را در دوره ی درمان فشار خون  شما دارد و هر بسته دارای 12 لیوان حاوی دمنوش می باشد. پک دمنوش فشار خون شامل یک بسته دمنوش زرشک، یک بسته دمنوش چای ترش، دو بسته دمنوش شاتره و ذو بسته دمنوش بومادران می باشد. با توجه به برنامه ی ارائه شده در توضیحات، روزانه سه لیوان دمنوش برای بهبود کبد چرب میل خواهید کرد. در این دوره شما به صورت محسوسی شاهد کمتر شدن درد کبد و همینطور علائم اذیت کننده خود خواهید بود، اما میزان کاهش عوارض و درمان کبد چرب شما، بستگی بسیاری به رژیم غذایی، ورزش و عوامل وراثتی دارد که پس از دوره نیز، برای ثابت نگه داشتن سلامت کبد خود، مطلوب است که جانب احتیاط را رعایت فرمایید. دمنوش های شما به صورت لیوانی خواهد بود و دمنوش مصرفیتان در انتهای لیوان می باشد و برای استفاده ی از آنها هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی نخواهید داشت.
  تومان75,000
 • -17%
  0 out of 5

  دمنوش لاغری لیوانی 24روز گیاهواره

  دوره ی استفاده از دمنوش لاغری لیوانی گیاهواره به مدت 24 روز می باشد. پک دمنوش لاغری دارای 12 بسته دمنوش از پنج نوع دمنوش مختلف می باشد که شامل دو بسته دمنوش زیره، دو بسته دمنوش زنجبیل، دو بسته دمنوش چای ترش، دو بسته دمنوش سنا گل محمدی و چهار بسته دمنوش چای سبز می باشد. با توجه به برنامه ی ارائه شده در توضیحات، روزانه پنج لیوان دمنوش لاغری میل خواهید کرد. در این دوره شما بین 5 الی 15 کیلو گرم کاهش وزن خواهید داشت اما متناسب با استعداد ژنتیکی خود، رعایت رژیم غذایی خود و همینطور میزان ورزشی که داشته اید. ( توجه داشته باشید این میزان کاهش وزن بسیار متناسب بوده و بر روی سلامت عمومی شما تاثیر نامطلوبی ندارد و اگر به صورت غیر متعارفی وزن کم کنید باعث عوارض خواهد بود، در نتیجه این دوره از دمنوش لاغری با اندازگیری پارامتر ها و شرایط سلامتی شما متناسب می باشد) دمنوش های شما به صورت لیوانی خواهد بود و دمنوش مصرفیتان در انتهای لیوان می باشد و برای استفاده ی از آنها هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی نخواهید داشت. برای مشاوره بیشتر با تلفن 02122360031 تماس حاصل بفرمایید.
  تومان150,000